| RedLove a întrebat:

wave Unde pot gasi poze miscatoare cu The Vampire Diaries?:S Funda

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

De aici: http://danyartfolio.blogfree.net/? t=2376054

| FaRanUmE_5125 a răspuns:

Scrii pe google asa:google imagini.dai pe primul si scrii ce fel de poza vrei si iti da cateva sute... sper ca tream ajutat

PLZZZZZZ... FUNDDAAAA!

| Yuuki_4354 a răspuns:

Http://tvdgifs.tumblr.com/ poftim, aceste "poze miscatoare" se numesc Gif, daca vrei mai multe cauta pe google Vampire diaries gif! Funda

| Yuuki_4354 a răspuns:

Http://tvdgifs.tumblr.com/ aici gasesti cateva, pozele miscatoare se numesc gif, ca sa gasesti mai mult cauta pe google Vampire Diaries Gif.