| elenaangela12 a întrebat:

imi puteti spune cele cinci coduri de la disney channel care le arata pery din phineas si ferb urgent ca vreau sa ma inscriu in conpetitie ca poate castig si eu urgent

Răspuns Câştigător
| mrcs a răspuns:

Uite dar daca merg imi dai funda. Numerele sunt 26/17/21/28 si iti va da! Siteul este acesta http://www.disney.ro/DisneyChannel/watch-and-win/
Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Uita-te in continuare si scrie-le pe care le vezi TU nu pe care le stiu alti. Mult succes in concurs!

| mrcs a răspuns:

Mie nu imi trebuie nici un cod.Nu le folosesc niciodata...e misto ca a dat funda big grin

| TheAddy05 a răspuns:

Uita-te in continuare ca eu nu ma uit la Phineas si Ferblaughingsi nu cred ca cineva daca le stie ca vrea sa ti le dea.eu unu nu ma uit ca ti le dateam!

| caeltor a răspuns:

Sa nu crezi ca cineva tiar spune codurile, pentru ca iai risca sansa de a castiga concursul.PS.perry se scrie cu 2 de r.