| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

mi-am facut un cont pe site-ul anime nolimit dar trebuie sa activez contul si am primit un email dar nu stiu cum sa-l activez
Funda pentru cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| VladPop14 a răspuns:

Intri pe email ei iti vor trimite un mesaj tu dai click pe el si acolo in mesaj iti va aprea un scris cu albastru dai click pe el si vei activa contul sper ca te-am ajutat

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru VladPop14):

Da, merci, prima data cand m-am uitat nu imi aparea link-ul, de-asta nu stiam ce sa fac dar am reusit happy

| VladPop14 a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Nu ai pentru ce.