| Kinda a întrebat:

nu stiu sa fac un playlist nu stiu nici cum cine imi poate face unul (si sa-mi dea codul html) sa-mi puneti muzicile : onoare guess who, iarna pe val, turbofin, maidanez, ala meteo, vara rece, te pup papa. Cam atat daca mai stiti niste melodii la moda va rog sa le punete sa nu aiba mai mult de 12 melodii va rog. Cine imi da codu html ii dau funda + vot.

1 răspuns:
| BTrix23 a răspuns:

Melodiile* (nu muzicile)
Ca sa faci un playlist intri in playlist-ul meu din lista de sub logat ca... (din stanga) si bagi acolo link-ul de pe youtube al melodiei.

Întrebări recente