| Piku a întrebat:

Se apropie ziua mea (13 ani:-x) si chiar nu am idee ce sa facem in afara de dans. vreau sa fie o zi speciala!kiss As vrea adevar si provocare puteti sa imi dati niste adevaruri sau provocari mai speciale si haioase?:-x O sa fim 4 fete si 4 baietibig grin pa, pa

1 răspuns:
| zay4kk a răspuns:

Pai, fiecare cum se cunoaste si dupa imaginatie, pot fi adevaruri de genu care a fost cel mai nasol lucru pe care l-ai facut? cineiti schimba scutecul cind erai mic...etc, provocari; sa sune la 903, sa-si deie o palma, sa-ti cumpere o inghetzata.