| BebitsaDlk a întrebat:

stiti sh voi niste nume de hi5, facebook.pentrufete fitoase...mai de pitipoancebatting eyelashes plzz big grin

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

DeliciOaSa taa. love struck
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa.
Scumpika ta dulce,Beautiful Lover,Crazy life,Lost in Dreams,Green_celia,Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu),ciocolata_cu_lichior, finetti_cusampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ
B loves A [sau cu inimioaraaa]
bii cerceteaza casa baintuita.
no avable.
aveam candva si numebig grinlaughing
tuitiiii.
dulceata tha amara.
sau aia mica te iubestee.
beibii ca asa a zis [cutare] laughing
sotia lu` dracula.
ZaPaciThaa, Dr0gul Drag0stei,Zappalici cu Lipicy, KLiFe is Pink[sau ce cul0are iti place...], Babysa Taa, Beiibii` l0ve liFe craZy.etc (sper sa-ti fie de folos) pup :*
BulinutssaICsulets.sau.TetYTzA tZuFuLiThA oRyGiNaL.PysycUtZa vYsElOR tAle. fETytZa Cu ViSuL iN bUzUnAr.Ma'm nAsChU't sa fAk FYtze Nu sa'Ti lE sOPorT TzIe
ღﻵ♥♥ZuZu Buăăăăăăă♥ღ
♥fata lui tata♥
N-am nume de hi5
Beibyyyyy :-x
Ursuletz Chocolatiu♥ ♫ ♪
★ScUzAt-imi tAlEnTuL aStA mIe DeFeCtUl ★

Cam astea ar fi. Pa si bafta smug Funda, nu?

0 răspunsuri:
Întrebări recente