| TheCritic a întrebat:

Vreau idei pentru o compunere libera. Cea mai buna idee primeste fundita.

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Cadrul natural.

| BlackRose_2003 a răspuns:

Despre un vis spectaculos de al tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Poți încerca să descrii un colț din natură,să îți lași imaginația să „plutească", astfel încat să îți iasă o compunere superbă, folosește cât mai multe comparații, personificări, pentru a impresiona cititorii. O seară bună!

| Criterion a răspuns:

Spune-ti povestea! Astept funda.

| RalluCuSclipici a răspuns:

O compunere despre un vis, descriere a naturii, o intamplare haioasa sau pune-te in locul unui animal si fa o intamplare