| TheMimy a întrebat:

Buna TPU.Vreau sa imi cumpar o chitara,prima mea chitara.Dar nu stiu ce sa aleg. Bugetul nu imi permite o chitara profesoinala, sa se incadreze in 200-300de lei.Eu as opta pentru aceasta
http://www.musicandmore.ro/......00-bk.html
Ce parere aveti? Se merita bani? Molidul este un lemn bun?
Si daca nu e buna, ce recomandati?
Dau funda si prefer ca sa raspunda doar cei ce au cantat la chitara si stiu mai multe despre aceasta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Exact aceeasi chitara o am si eu big grin
este foarte buna se aude bine se dezacordeaza cu greu ceea ce e bine si cum am spus are un sunet impecabil
Mie mi s-a rupt o coarda la ea dar pentru ca nu am fost eu atent si de abia astept sa schimb coarda aia si sa incep iarasi sa cant big grin

Deci pe scurt merita banii!
Sper ca te-am ajutat