| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*. Vreau` si eu niste filme de adOlescenti. Daca se poate ceva de genu` marg in cluburi. se drOgheaza =p~. Si tot asa love struck

Dau` funda! love struck

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Incearca Sexdrive (nu e porno!) si Fanboys. Si mai lasa :*, adOlescenti, poate, =p~ si `. Textul arata foarte neingrijit.

| CupY a răspuns:

The Bad Lieutenant Port of Call New Orleans, Crank: High Voltage, Crank, human trafficking, American Gangster. Excepţionale filmele

| lila36 a răspuns:

Twilight1,2,3,4

| 3florina4 a răspuns:

Thirteen----Un film socant despre adolescenta si maturizare prematura. Tracy are treisprezece ani si observa ca la scoala baietii se uita doar dupa Evie, o fata rebela, care vinde droguri, face sex, fura. In comparatie cu ea, Tracy isi da seama ca se poarta ca un copil si pentru a o impresiona pe Evie fura poseta unei femei. Acesta e doar inceputul schimbarii dramatice a fetei, care in curand ajunge sa se drogheze, sa faca sex cu baieti mai mari, sa bea, sa fumeze. Melanie, mama ei, nu stie ce sa faca pentru a readuce lucrurile la normal.
FUNDA?