| iulia_7149 a întrebat:

vreau si eu niste ststusuri.Dar nu de pe net.Sa fie compuse de voi daca se poate. Funda pentru cele mai frumoase.`

Răspuns Câştigător
| nameuser a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placa:
1.Ea: Ce faci in seara asta? El: Ies cu cea mai frumoasa fata din lume. Ea: Ah...ok. Mai tarziu, suna la usa. Ea: Ce cauti aici? El: Pai nu ti-am zis ca ies cu cea mai frumoasa fata din lume? Ea: Ahhh esti adorabil. El: Stiu, e gata sora ta? XD
2.Doi tractoristi se pun sa manance. Vine seful si ii intreabasickDe ce nu semanati, ma! Unu dintre ei raspundesickPai nu suntem frati!
3.Azi ii joi? -Nu, azi ii martzi! -Aaaa, miine ii joi? -Nu, miine ii mierkuri! -Da ieri, o fost joi? -Nu, ieri o fost luni! -Da si, joi vapshe nu-i? nu nu-i nici joi nici marti azi îi ..nu azi îi..., blin ce zii azi?, wa unde-i calendaru.
4.Cum lansează o rachetă: Ruşii: 3.2.1.PusK! Americanii: 3.2.1.Gooo! Moldovenii: 3.2.1.Împinjeţi uăiiii!
5.- Ai citit "Iarna pe ulita?" - Doamna profesoara, eu nu citesc nici vara pe terasa si vreti sa citesc iarna pe ulita?
6.Doi politisti discuta: - De ce iti tot freci miinele? - Ca mie frig. - Da de ce nu-ti bagi miinele in buzunar? - Acolo mi-s manusile.
7.De ce cred altii nu ma intereseaza^..EU sunt fata tare si asta conteaza>!
8.O femeie grasa sta in fata oglinzii fermecate: - Oglinda-oglinjoara, cine-i cea mai frumoasa din tara? La care oglinda: - Daca vrei sa-ti spun, da-te la o parte, ca nu vad nimic!
9.Merge un baiat pe motocicleta. Il vede un politist si-i striga de departe: " Stai mai, nu vezi ca esti fara oglinzi, fara faruri? Dar el: "Da-te la o parte ca-s si fara tormoz!
10.(Doi studenti : - Din ce trăiesti? - Scriu. - Ce anume scrii? - Acasă, să-mi trimita bani((xd
11.Hai Ion, Hai fiule, încă un pas, încă un pas, încă unul, aşa, aşa, micuţ, încet-încet! Angela adu' repede camera video să îl filmăm pe fecioraşul nostru, a venit de la Discoteca!; DDD
12.El: -vrei sa iesim azi? Ea: -hm, Da nu ma simt chiar bine. El: - aaa. Da eu ma gindeam sa te scot la shoping. Ea: -eiii... Da glumeam. El: -si eu tot!
13.Stiti cat tine o nunta la moldoveni? Trei zile, si bataia o saptamana.
14.`Un băiat nu își dovedește bărbăția prin numărul fetelor cu care a fost, ci prin numărul fetelor pe care le-a refuzat, spunîndu-le: "Acasă mă așteaptă fata pe care o iubesc!"
15.In fata unei gradinite se plimba un domn de vreun sfert de ora. O educatoare, vazandu-l, il intreaba: - Asteptati un copil, domnule? - Nu, asa sunt eu, gras!)
16.O relatie e facuta din doi, dar mereu exista o tirfa care nu stie sa numere
17.Auz tu ian davai ﺄﻧﻨﺎ ﻋﺸﺮﻭﻥ ﻣﺴﺘﺤﻴﻞ ﻓﻲ ﺍﻟﻠّﺪ ، ﻭﺍﻟﺮﻣﻠﺔ ، ﻭﺍﻟﺠﻠﻴﻞ ﻫﻨﺎ. ﻋﻠﻰ ﺻﺪﻭﺭﻛﻢ ، ﺑﺎﻗﻮﻥ ﻛﺎﻟﺠﺪﺍﺭ ﻭﻓﻲ ﺣﻠﻮﻗﻜﻢ ، ﻛﻘﻄﻌﺔ ﺍﻟﺰﺟﺎﺝ ، ﻛﺎﻟﺼﺒّﺎﺭ ﻭﻓﻲ ﻋﻴﻮﻧﻜﻢ ، ﺯﻭﺑﻌﺔ ﻣﻦ ﻧﺎﺭ. ﻫﻨﺎ. ﻋﻠﻰ ﺻﺪﻭﺭﻛﻢ ، ﺑﺎﻗﻮﻥ ﻛﺎﻟﺠﺪﺍﺭ ﻧﺠﻮﻉ.:-D ﻧﻌﺮﻯ. ﻧﺘﺤﺪﻯ. ﻧﻨﺸﺪ ﺍﻷﺷﻌﺎﺭ ﻭ paniatna?
18.Nu sunt complet inutila, cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii
19.Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta.
20.Cuvintele: Fri (END), Boyfri (END), Girlfri (END), Bestfri (END). Ele au un END la urma, cu excepţia Fam (ILY)! Ea are trei litere care spun că... I Love You ♥
21.Sotia katre sot: - hai iubitule sa kumparam o masina eu o sa invat sa konduk, vom vedea lumea. Sotul : - care lume? Asta sau cealalta?:-D
22. Fetele sînt ca inspectorii MAI, in 2 minute îți strică dispoziția, te lasă fară bani si incă tu esti vinovat.
23.- Mamă, TU ştii ceva? Eu am făcut sex cu toţi vecinii! Maică-sa îi trage o palmă şi-i zice: -La 15 ani, deja ai început să-mi vorbeşti cu "TU"?! big grin
24.Cand mireasa arunca buchetul iar fetele sar sa-l prinda, baietii stand deoparte se roaga: Doamne, numai nu a mea!
25.Doi prieteni vorbeau:-Cum e ma sa fii insurat?-Super tare, ma simt de parca as avea iarasi 16 ani.-Adica?-Fumez in toaleta, beau pe ascuns…
26.Fa ca zimbetul tau sa schimbe lumea.Nu lasa ca lumea sa schimbe zimbetul tau!kiss
27. 2012 adu-mi te rog 2012 lei in buzunar nu pe cont, 3000 de minute alaturi de iubita mea, 3000 de mesaje de dragoste si ochilari 3D sa para mai real happy
Nu stiu cat sunt de frumoase, dar majoritatea sunt comice, sa razi un pic. Funda?