| Zuzy_5165 a întrebat:

love struck Ce faketi? am si eu o problema stiti cumva cat costa telefonul lg kd510? Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| AdelinGrigorescu a răspuns:

80 euro=350. 400lei

6 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Uite aici o prezentare video si caracteristicile lui
Si pretu
http://telefonultau.eu/products/LG-GD510-Pop-Purple.html
Si se numeste LG gd510

| didi12 a răspuns:

Ai dat macar un search pe google inainte sa pui intrebarea asta? Uite aici un link: http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-lg-gd510-pop-7826207

| Mikaela a răspuns:

Salll.Este in jur de 360 - 500 roni (3 mil 600 si 5mill ). Depinde din ce magazin il iei, deoarece la unele magazine variaza pretul. happy

| The21Luk a răspuns:

In magazin costa intre 5-7 milioane, depinde de magazin, iar la mana a2a am vazut pe okazii.ro si la 2, 3, sau 4 milioane.

| candyzoom a răspuns:

Hei! Am gasit eu niste preturi ale acestui telefon LG: Am cautat pe diferite site-uri si preturile erau variate... Oricum, eu iti voi da cateva. Preturile sunt intre 358.00 lei si 550.00 lei. Acum, depinde de unde il cumperi. si depinde si daca iti faci abonament! Sper ca te-am ajutat! Bye~

Întrebări recente