| Diavolulestefemeie a întrebat:

Buna tuturor!

Cred ca sunteti plictisiti de intrebari despre imvu.Si sigur sunteti dar na.

Asa deci mi-am facut cont nou ca fostul mi-a fost furat si nu cred ca o sa mi-l pot recupera.

Si vreau sa`mi fac contul calumea.Si`mi trebuie un partener de credite big grin

Deci cine are chef de facut credite sa dea add la id urmator: daiv6

Sa aveti o zi buna!

3 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie explică:

Nu am mentionat ca am cont nou. whistling Greseala mea

| katrina21darrell a răspuns:

Eu am chef mai tot timpu de creditelaughing). Deci ti-am dat add.

| katrina21darrell a răspuns:

Si eu am cont nou ca pe cel vechi nu mai merge sa faci bani:d