| fiara14 a întrebat:

Buna unde si cum se fac inscrierilela next star
p.s stau in constanta
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pentru inscrieri la preselectiile pentru noul sezon Next Star trimiteti un mail la adresa nextstar@antena1.ro cu datele copilului/grupului si un link youtube, daca aveti!

sursa facebook

Pentru 2014 cred ca ai depasit termenul :(

Inscrierile pentru editia din 2014 sunt deschise acum pentru competitie si pentru trei programe speciale in afara competitiei: NexT Look, NexT Is Love si NexT Kids (descrierea fiecarei sectiuni si criteriile de eligibilitate sunt detaliate in regulamentul festivalului)

Noul termen limita pentru inscrieri: 15 decembrie 2013.

sursa:

http://www.cinemagia.ro/......ale-24689/

Imi pare rau :(

12 iulie, Constanţa, Palatul Copiilor

Citeste mai mult: adev.ro/mprm6c

1 răspuns:
| robzila a răspuns:

Trebuie doar sa trimiti la nextstar@antena1.ro cu datele tale s-au al copilului un video cu ce face si ei te vor contacta a si sa sa te contacteze ei