| Fallen Angel a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie ceva daca stiti la ce ma refer. Aveam un joc si l-am "pierdut" cand am reinstalat windows-ul. Nu mai stiu cum se numea. Avea la sfarsit BLITZ sau ceva de genul. Era cu o bila si trebuia sa sparg niste placi sau ceva asemanator, nu stiu sa ma exprim foarte bine dar sper ca intelegeti. Si daca puteti dati-mi si un link de unde il pot downloada.
Multumesc, numai bine!

1 răspuns:
| Pinkutza a răspuns:

Cred ca jocul era DXball, adica eu altul nu stiu, incearca sa il cautzi pe nett sau daca vrei iti dau eu id in privat si iti trimit