| Mihaela_2645 a întrebat:

Nu cred ca intrebarea mea este incadrata la categoria potrivita, dar sper sa gasesc pe cineva care sa ma ajute. Dupa ce mi-am reinstalat windows-ul nu mai pot viziona nimic de pe 220.ro si unele filmulete de pe youtube.com.Stie cineva de ce? Imi trebuie ceva instalat? Inainte nu aveam probleme si nu stiu ce sa fac.Va rog sa imi spuneti daca stiti care e problema.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| adi a răspuns:

Foarte probabil nu ai instalat flash player. Instaleaza de aici: http://get.adobe.com/flashplayer/?promoid=DXLUJ
Bafta!

1 răspuns:
| katyy_5873 a răspuns:

Updateaza flash player-ul sau descarca-l daca nu il ai