| Th3Oo a întrebat:

vreau sa imi modific niste poze dar nu stiu cu ce program. As vrea un program asemanator cu photoshop. Ce imi recomandati? funda pentru cel care imi place cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa folosesti frame.toy e foarte simplu de folosit si face niste poze superbe.Succes,daca ai probleme in a-l folosi imi lasi un mesaj.

Cu prietenie, Malvina.

14 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Eu folosesc PhotoScape si sunt multumita de el :*

| fif2002 a răspuns:

Pai photoshopul e cel mai bun, de ce nu-ti place?

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Photoscape:este un program cu care poti face modificari la poze.Succes la modificat pozehee hee! Pa-pa:*.

| Lollidella a răspuns:

Gimp2 big grin cel mai bun happy dupa photoshop logic laughing
are cam aceleasi functii si e foarte usor de folosit big grin

| Adelina04 a răspuns:

Picasa 3

| Ingerasull99 a răspuns:

Daca nu vrei photoshop, poti folosi corel paint!

| clofu a răspuns:

Cauta pe google si mai lasa funda aia

| PastilutzaColorata a răspuns:

No sugeti **** ca iute i-ai dat fundita gimp 2. 6 da oricum sugeti

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Nimic nu se compara cu photoshop dar poti folosi

photoinstrument
photoscape
si photobrush

[iti recomand un photobrush varianta veche]

fundita?:*:*

| cocoilno a răspuns:

Photoscape e cel mai bun mie imi place de cand l-am folosit prima oara. sper sa-ti placa :*

| georgyana_8368 a răspuns:

Crede-ma photoscape-ul e cel mai bunhappy fundita:*?

| Lalala a răspuns:

Eu folosesc photoscape si merge binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu ia vezi gasesti

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Pai eu follosesc PhotoScape`u. Sper sa-ti placahappy