| evyyy30 a întrebat:

Hello! Cine imi spune si mie un program de modificat poze? Vreau sa imi modific niste poze de la strand si nu stiu cu ce program.Am auzit ca photoshop e greu de lucrat.help me.pls.funda/:X

Răspuns Câştigător
| Iziii:x a răspuns:

Photo Scape
E foarte simplusmug
Si are multe moduri de edit.smug
Poti sa faci si colajebatting eyelashes
Succeskiss
FUnditsa?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Buna! Cel mai usor program este -PhotoFunia. i-si face singur tote retusurile si nu trebuie downloadat.Incearcal si a-i sa fii multumit! Multa bafta!

| FucktheSystem a răspuns:

Fotoflexer

| BBAlyss a răspuns:

Incearca photoscape si` photoinstrument.Sii` eu am photoshop [7 ], dar sincer nu prea stiu nici eu sa lucrez ca el. Dar daca chiar vrei poti cauta tutoriale.
Sper ca te-am putut ajuta happy

| MaRia_1799 a răspuns:

Photo Scape! cel mai tare program dar trebuie downloadat!
daca vrei unul online www.picnik.ro sau com:))

| PaulW a răspuns:

Photo Instruentwinking

| Andreea`:) a răspuns:

Photoscape happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa modifici pozele cu http://bancuriok.com/photoshop/online-photoshop/