| Deutsa56 a întrebat:

Vreau si eu sa vizionez programul Fox pe 9 august pentru Teen choice awars 2010, dar nu stiu cum.Am cautat pe google sa il vad online dar nu gasesc nimic. Daca stiti voi cum as putea sa ma uit spuneti-mi si mie. Dau fundita.happyMs.

1 răspuns:
| ralukutza123456789 a răspuns:

Pai daca vrei poti sa iti faci un cont pe youtube sau pe vplay si acolo poate ca iti da..Sau daca nu poti sa te duci la cineva care are Fox... Funda daca ti-am fost de ajutor