| kyrky a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri frumoase pentru fete. dau funda :*:*:*

Răspuns Câştigător
| ZaKid a răspuns:

Depinde varsta ^^

Eu recomand Sims! pe care il poti downloada de pe www.tracker.xplor.ro ATENTIE! Ai nevoie de invitatie, daca doresti una da-mi add best.deejay_ady si da-mi un buzz. si iti poti alege de acolo. sunt o multime de jocuri pentru fete!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| icemanvlad a răspuns:

Sims 1, sims 2, sims 3

| SpEEdz0r a răspuns:

Zuma Revenge

| Angel_4421 a răspuns:

Fete? cam ca si imvu? pai:imvu, stardoll, pandanda, lady popular, woozworld, club penguin(unele is pentru fetitelaughing ), miss bimbo, fantage, panfu, i-dressup, Vside, Ubiworld, girlsense.Nu mai stiu, da vezi ca pe toate trebuie sa iti faci contbig grindar merita, is faine