| carmeen06 a întrebat:

Bunaaa, cine stie cum pot sa trec mai repede nivelulla barn buddy?big grin funda:*

Răspuns Câştigător
| missbeatris a răspuns:

Pai pana si atunci cand recoltezi dar mai usor este atunci cand indepartezi gandaci iarba de la vecini sau daca ai animale atunci cand le cureti primesti pct experienta si iti vand un pont vb cu o prietena sau prieten sa pu8na gandaci. buruieini la vecinii comuni iar tu sa ii indepartezi si viceversa sper ca ti-am fost de ajutor... funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara si planteaza trandafiri iti da 129 de xp si cumpara din ce in ce mia multe teriitorii si planteaza trandafiri

| catalinaaaaaaa21 a răspuns:

Depinde ce lv.estiinearca sa faci cat mai multe cupe...si cand poti planta orhidei planteaza pe toate terenurile. da multe xp...sau cumparati animale mai multe :d.alt fel nu merge
fundabatting eyelashes?

| Creativ3 a răspuns:

Joci mai mul =)