| madw99 a întrebat:

Cum sa trec mai repede levelul la barn buddy? Please ajutati`malove struck

10 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna plantand plante.Numai bine.

| Girl a răspuns:

Depinde ce level ai, daca ai peste 60 planteaza "orchid", iar daca nu planteaza "red poinsettia"

bafta:*

| LarisaMaria a răspuns:

Planteaza multe flori... eu asa fac... si la o plantatie de 13 parcele de trandafiri trec peste un nivel -2

| Aidutz a răspuns:

Buna:*Daca esti la un nivel mare planteaza orhidei, daca esti la un nivel mai mic planteaza trifoi petru ca unul se face in 4 minute aproximativ si costa si putin chiar daca nu castigi mult pe el, treci repede la urmatorul nivel.Trifoiul se poate folosi si la nivele mai mari daca stai de exemplu in 300 de experienta. Daca esti la nivel mare, cum ti-am mai spus, planteaza orhideai pentru ca acelea au cea mai mare experienta, anume:269 aproapebig grin si vei trece repede la nivel si cu animalehappySucces!love struck

| madw99 explică:

Multumesc

| madw99 explică:

Pai la lev 85

| AnAiLuI a răspuns:

Pai facand experienta... cumparati animale sau planteza flori ca alea iti da experienta multa... dar la ce level esti?
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai buna metoda sa iti iei trifoi si fertilizator si le pui si ia-ti multi eu am facut asa si am si trofeu la trifoi si eu cumpar mult trifoi o data am cumparat 1000 si 999 de fertilizator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la niv 53 si am pllantat numai trifoi laughing

| stef015 a răspuns:

Planteza plante cat mai scumpe