| Ochiialbastrii a întrebat:

Cum pot sa trec lvl`le pe barn buddy mai repede?

Răspuns Câştigător
| Pisica_6524 a răspuns:

Plantand cele mai scumpe flori pe care le poti cumpara. asa am facut si eu si acum sunt level 38. Eu te fataiesc sa nu prea plantezi legume si fructe pentru ca nu crezti repede in level si se fac greu, mai bine plantezi plori care in 12 ore sunt gata si cresti si in level. sper ca ti-am fost de ajutor.pentru mai multe detalii trimite-mi un mesaj privat cu id tau si o sa te adaug si o sa mai vb si o sa-ti zic cum sa cresti in level. Funditsssaa`?

1 răspuns:
| AnaGabitza95 a răspuns:

Plantand cat mai multe orhidei laughing iti da fff mult la experienta.
cumparand mai multe animale :p