| anonim_4396 a întrebat:

Cam pana pe la ce ora circula microbuzele in cadrul unui judet, duminica?

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

"intr-un judete duminica"?
WTF?!
Ai folosit google translate?

| Mangustă a răspuns (pentru unknownn):

E tpu.RO deci, dupa nume cred ca tu il folosesti. Revenind, prin "intr-un judet duminica" eu, ma refeream la microbuzele care circula in cadrul unui judet (de exemplu Vidra-Focsani, in cazul meu) in ziua de duminica. Fericit?batting eyelashes

| aliceinchains a răspuns:

Nu conteaza ziua, e acelasi program ca si in cursul saptamanii, in weekend nu se schimba. Depinde ce rute, unele au ora pana in jur de ora 21:00, altele 22:00, dar daca e pe o distanta mai mare, poate sa fie ultiumul maxi si la ora 16:00... trebuie sa te interesezi tu exact ca sa stii, nu prea ai dat detalii.