| fcsb32 a întrebat:

Cand incepe Cronica Carcotasilor?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E normal sa dureze un pic pana incepe. Nu cred ca a fost anuntata o data fixa. Vor incepe cand vor crede ei de cuviinta. Iti dai seama ca nu prea sunt ei plini de umor dupa intamplarea recenta.

| waXonwaXoff a răspuns:

Cand incepe si "in puii mei"? glumeam.

pai cred ca dupa ce isi revin dupa moartea artistului Toni tecuceanu, le-a pierit umorul, fac castinguri pentru alt actor, sau poate o sa renunte.

la fel si cu "in puii mei" pana isi revin dupa tragica intamplare.

| Irina a răspuns:

La Kiss Fm incep de maine.

| cipri2112 a răspuns:

Pe 16 septembrie funda plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand incepe si "in puii mei"?glumeam.

pai cred ca dupa ce isi revin dupa moartea artistului Toni tecuceanu,le-a pierit umorul,fac castinguri pentru alt actor,sau poate o sa renunte.

la fel si cu "in puii mei" pana isi revin dupa tragica intamplare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Si cum carcotelile nu se opresc aici, din 17 februarie, "Cronica Carcotasilor" revine la Prima TV, cu un nou sezon, plin de glume tonice si intepaturi ironice, bune de descretit fruntile, in fiecare miercuri seara, de la ora 19:30."

Sursa: PrimaTv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 feb