| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe sunphoto(benzi desenate)imi spune ca este o eroare a sistemului! am mai incercat dar nu merge. Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| ucabebelusha a răspuns:

X. Pai este din cauza lor. Au blocat site-ul ca sa il faca mai frumos. Dar acum Alex a spus ca daca are cineva cont pe deget.net nu va putea intra pe sunphoto. Daca are cineva cont pe deget.net sa il stearga altfel nu va mai putea intra pe sunphoto.ro. Asa a trimis el un e-mail. Dar il va face mult mai frumos ca inainte. Nu e nicio problema trebuie sa astepti putin pana cand alex va termina de aranjat sunphoto-ul. Fundaa? `