| StelaTPUro a întrebat:

Care crezi că a fost cel mai tare eveniment sportiv din 2010?

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sttiu cand a jucat steaua cu napoli. mi s-a parut important pentru calificarea acesteia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cupa mondiala de fotbal2010 fifa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa world cup 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2010 Breeders' Cup, http://www.alexandru-giurca.info/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa castigi un salariu minim in cateva zile? Aceasta este sansa ta. Iti ofer sansa sa castigi sume substantiale de bani din confortul casei tale. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. 100-300$/ SAPTAMANA. pentru detalii trimite un e-mail cu textul Part-Time la adresa "adrian_stoian2010@yahoo.com’’

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlemania; d, :X

| alex1996 a răspuns:

-FIFA World Cup 2010 South Africa (o lume intreaga s-a ridicat in picioare la golul lui Andres Iniesta min. 116, iar Spania castiga pentru prima data cupa mondiala)
- Uefa Champions League Final (Inter Milano 2 - 0 Bayern Munchen cele doua goluri fiind marcate de argentinianul Diego Milito)
- Jocurile Olimpice de iarna de la Vancouver, Canada

| ingerashdolce a răspuns:

Campionatul mondial de fotbalhappy

| Horty a răspuns:

South Africa 2010

| zuza_4495 a răspuns:

Cupa mondiala de fotbal 2010 fifa, cred nu prea ma pricep

| veraline a răspuns:

Camionatul mondial de fotbal

| Magwong a răspuns:

Super Bowl! big grin

| unnamed_4169 a răspuns:

- 2010 FIFA WORLD CUP SOUTH AFRICA
- K-1 WORLD GP 2010 IN YOKOHAMA (JAPONIA) (asta mai ales pentru romani pentru ca a participat si Daniel Ghiţă, pentru prima data un roman a ajuns in aceasta faza a competitiei)