| MaceWindu2089 a întrebat:

Care e vârstă minima pentru a putea rezerva un loc la Cinema City?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
CinemaCity au un protocol ok. dar totusi complet exigent.Se spune ca, trebuie sa fii de acord cu niste termeni ( sa ai parinte cu tine / sa ai 14 ani ) caci poti avea probleme cauzate de sunet etc. e prea exagerat..Nu ai voie daca ai sub 14 ani. nici macar daca dai un bilet semnat de mama/tata. Trebuie sa fie acolo cu tine...

3 răspunsuri:
| 17Ioana a răspuns:

Poti rezerva la orice varsta. Ideea este ca sa ai acces trebuie sa ai minim 14 ani, altfel trebuie sa fi insotit de un adult. Barfa

| MaceWindu2089 explică (pentru Sekim):

Ma refeream online

| Sekim a răspuns (pentru MaceWindu2089):

Este exact acelasi lucru. Ori te intreaba cati ani ai, ori reușești să faci rezervarea si daca ai 14 ani te vor opri la intrare oricum