| cristi a întrebat:

Care este cea mai amuzanta fraza/propozitie care ati citit-o vreodata pe un tricou, bluza, afise sau alte obiecte?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Pe tricou: "I'AM A VIRGIN!(this is a very old t-shirt)" sau "Why do we need boys if we have credit cards?"
pe un magazin alimentar din Siret scria : "Paliv-ar foamea"laughing Foarte tare, nu?

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie ca grindina sa iti turteasca palaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe un tricou scria :"Marijuana(In loc de McDonald's)I'm lovin' it" sau "Cocaine(scris ca Coca Cola)Enjoy"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou aproape total negru si scria cu litere albe SPATIU PUBLICITARhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi cand mergeam pe strada, trece un tip cu un tricou pe care scria asa : Baiat cu masina, caut fata cu benzina... rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propozitii cu a-ti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa nu stiu
de unde esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe usa scriea femei, cind am intrat erau numai wc-uri sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tata munceste, mama cheltuiestelaughing

| alon3_7913 a răspuns:

Am un tricou p care scrie ceva de genu"ce pana mea"laughing

| alon3_7913 a răspuns:

Am si eu un tricou pe care scrie:"ce pana mea"laughing))

| cabano a răspuns:

Sunt blond, vorbeste mai rar!

| madalin_4990 a răspuns:

Pe un tricou : M-am nascut destept, scoala ma prostit!