| davidtm a întrebat:

Care este cea mai dureroasa durere?

Răspuns Câştigător
| Innnaa a răspuns:

Cea mai dureroasa durere este atunci cand in fiecare zi, sora ta te face proasta, daca tu dai in ea mama tipa latine, daca ea greseste la tine tipa si cand se strica ceva sau se intampla ceva rau este vina ta...Pe scurt cea mai dureroasa durere este ca familia ta sa te injoseasca.

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Durerea din timpul nasterii... exhivaleaza cu 30 de oase rupte simultan.

| beautifulkiss a răspuns:

Depinde despre ce durere vorbestihappyDaca te referi la cea fizica:punctul sensibil la baieti, iar la fete cred ca nasterea.
Daca te referi la durerea sufleteasca, cred ca e cea din dragoste sau cand iti pierzi un parinte.

evenso
| evenso a răspuns:

Cred ca durerea sufleteasca este cea mai dureroasa.

| Adry05 a răspuns:

Părerea mea: singurătatea şi boala. Cele fizice trec.

| Yukidaruma a răspuns:

Cred ca cea de inima, cand simti ca ai fost tradat, cand incepi sa te simti ca un nimeni, cand esti dezamagit de propria persoana, cand sti ca ai facut o prostie si nu mai poate fi indreptata.

Iar daca o luam fizic, cum au zis si ceilalti, la baieti punctul sensibil, iar la fete cam totul este sensibil, daca le strangi putin imediat se invinetesc.

| vali1985 a răspuns:

Punctul sensibil al baiatului.

| JomelaMaya a răspuns:

La baieti cum s-a mai zis, dar eu zic ca atunci cand mergi al dentist, te doare destul de rau.

| BrOnaJeu a răspuns:

De dinti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasterea. Am auzit ca doare ca si cum s-ar rupe 12 oase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine durerea sufleteasca este cea mai dureroasa şi trece foarte greu sau niciodata uneori...

| τττ a răspuns:

Durerea sufletească, la cea fizică te freci de câteva ori şi gata, dar durerea sufletească doare şi o viaţă întreagă!

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Nimic nu se compară cu durerea interioară.winking

| dianainsta01 a răspuns:

Nu stiu, sunt multe... sad

| Ƨirenia a răspuns:

De burta

| adrew a răspuns:

Neputinta

| slowswag a răspuns:

Punctul sensibil( la baiat)

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

La baieti lovirea la punctul sensibil, iar pentru fete sunt cam toate extrem de dureroasebatting eyelashes

| roxy1direction4ever a răspuns:

Eu crad ca cea mai dureroasa durere este atunci cand tu iubesti cu adevarat iar el/ea nici macar nu se uita la tine, te ignora de parca nici nu a-i exista, stiind faptul tu tu il/o iubesticu toata inima ta!

| Theoryofabook a răspuns:

Mda acel punc sensibil doare cel mai tarebatting eyelashes