| Dana a întrebat:

Care este numarul de telefon la care putem suna la ProFM? Funda:*

Răspuns Câştigător
| qindet a răspuns:

Telefon: (+40) 318 250 519; (+40) 318 250 515; (+40) 212 522 642

1 răspuns:
| UserTPU15 a răspuns:

Cele mai tari hit-uri ale momentului, calde, proaspete, abia iesite din studiouri. Muzica este aleasa piesa cu piesa astel incat sa nu fi tentat niciodata sa schimbi postul. ProFM inseamna cele mai bune si mai dinamice voci din Romania, cea mai mare acoperire dintre radiourile comerciale si cele mai tari hituri.

Romania a devenit mai Pro FM ca niciodata cu o acoperire de 83, 53% din totalul populatiei

Dintre localitatile cu peste 10.000 de locuitori, acoperirea in populatie este de 93.53%.

Contact:

B-dul Pache Protopopescu Nr. 109, Sector 2, Bucuresti

Tel: 021 252 26 42
Fax: 031 82 50 515
Email: profm @ profm.ro

Liviu Bujenita - Manager Vanzari
Email: vanzari @ profm.ro

Cristina Nicu – Coordonator traffic
Email: cristinan @ profm.ro
tongue