| nimeni_2035 a întrebat:

Care sarbatoare va place cel mai mult? mie"Craciunul" happy

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Craciunul e si sarbatoarea mea preferata. Mereu de Craciun ma simt cel mai impacat. Ma simt mai linisitat si mai impacat.

| Vizitiul a răspuns:

Pastele si Craciunul, de Craciun sarbatorim nasterea lui Iisus, iar de Paste sarbatorim rastignirea lui Iisus (pentru iertarea pacatelor noastre.)

| Kidu a răspuns:

Bineinteles, Craciunul.happy
Este o sarbatoare in care sunt entuziasmata, iert, sunt iertata, ma distrez, primesc cadouriblushing, stam in familie.happy

| KidoSmart a răspuns:

Pastele fiindca la Biserica rad mereu cu amicii(cu toate ca nu am voie)

| Iustina17 a răspuns:

Craciunul

| cristian2828 a răspuns:

Craciunul, deoarece am sentimentul acela de liniste sufleteasca