| KidutzzZuu a întrebat:

Care stiti sa aflati o parola la mess? urgent.va rog

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Dar ce aveti toti acum de vreti sa spargeti parolele altora de mess? ce nu ti-e bine? stai in banca ta! tie ti-ar conveni sa-ti sparga unul parola?!

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu stiu sa aflu parola mea, prin recovery password. Te ajuta cu ceva?

| Brotacelu a răspuns:

Bah, lasa-te de internet... du-te afara si joaca prinsea sau de-a va-ti ascunseawinking

| conflict a răspuns:

Nu e greu, dar nu pot sa-ti spun... iti poti da si tu seama!
Incearca sa gandesti inainte sa postezi o intrebare de genul asta!
Suna exact cum ai intreba cum poti sa clonezi niste carduri si sa mai ceri si detalii! laughing
Sincer m-a amuzat mult intrebarea!

| denisa0906 a răspuns:

Bn bine astia au dreptatEbig grin tongue da eu stiu cumtongue ii intri in pcwinking aflai ipp`u de la pcwinking pentru asta iti trebuie program... eperienta.winking da mai bine renuntalaughing))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum să afli. Dacă ai uitat-o, apelezi la funcția de la Yahoo! de înlocuire a parolei, trebuie doar să-ți aduci aminte datele care le-ai pus acolo. Dacă ai uitat și datele alea, și parola, atunci ești atât de tâmpit(ă) încât nici n-ai ce căuta la o tastatură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stupid decât oricine ești tu! Mi-e milă de părinții tăi, deși îmi închipui ce fel de oameni sunt din moment ce a ieșit un așa specimen.
Nu vrei să-ți afli propria parolă? Atunci nu te ajutăm să dai în cap altora. Și ca idee, încearcă să dai mai des pe la școală, măcar pe la ora de română. Dă-mi în continuare la stupide, sunt egale cu zero punctele de pe TPU. Ah, și nici măcar nu se adaugă la scorul final. Prostul tot prost rămâne, îmi uzez degeaba tastatura pe tine...

| KidutzzZuu explică:

Ba.nu am uitat nici o parola.

| KidutzzZuu explică:

Ce stupid.

Întrebări recente