| carla999 a întrebat:

Care sunt cele mai bune jocuri asemanatoare cu WoW?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Lineage 2 este mai complex, Cabal online efecte vizuale mai frumoase, Mu online cerinte mici...cam astea sunt.

Eu personal le-am jucat pe toate dar lineage 2 mi-a placut foarte mult.Mult mai complex decat celelalte si serverele au in general o comunitate destul de mare.

4 răspunsuri:
| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Warior epic ceva mai tare
Metin 2
Jade Dinasty 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bune jocuri asemanatoare cuWOW este metin
Carla 999

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici un joc mai misto ca wow... am lvl 80 druid si e celmai tare joc...mai sunt perfect world, aion si cabal super tari restul de exemplu metin sunt rahati.

| ALEXADRU a răspuns:

Runes of Magic