| Kerli a întrebat:

Cat ati fi dispusi sa platiti pentru o zi cu vedeta vostra preferata

10 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Vedete mea preferata numai traieste deci. sad pot plati oricat ca degeaba

| fif2002 a răspuns:

Ce-ar fi sa fim platiti de "vedeta preferata"?

| Ralluca96 a răspuns:

Hahaha. this isn't possible

| Maariiaa a răspuns:

Buna! Pentru vedeta mea preferata as plati cat as putea, nu mult. Pana la urma nu il vad pe Dumnezeu. Daca am posibilitati mai mari financiare sau sa ma duc pe degeaba m-as duce, mi-ar placea dar nu sa dau sume mai. 50 000 de mii de euro sau mai putin. Nu! Nu merita. Doar o vedeta intreaga la cap si nu lacoma de bani cere bani pentru un autograf sau 5 minute de discutie si sa vezi. La un concert ma duc la vedeta mea preferata, nu este prea mult. Din cand in cand ma duc, sitatia financiara si criza. Ca sa intelegi doar la concerte m-as duce, daca sunt acceptabile. Nu as plati sume mair pentru un autograf si o intalnire de mai putin de 30 minute. Nu il vad pe Dumnezeu! Sarbatori fercite si multa sanatate!
Cu drag si stima, Ioana!

| EvangelineDS a răspuns:

Sincer as plati 1 leu ca pe criza asta daca dau toata alocatia nu mai ramana bani de mancare si cosmeticelaughing

| Mariiia_4884 a răspuns:

Bună.
Dragă Kerli, nu gandești?
Nu ai posibilitatea, depinde ce vedetă, te miri poate una de la hollywood, sau mai știu eu ce.

Tu crezi că el/ea/ei/ele iși vor rezerva timp pentru. un străin?!

O știi pe aia : 1 la un milion? ( s-ar cam potrivi ).
În cazul asta, trebuie să plătești o căruță de bani, dacă vrei incearcă metoda cu CEREREA AUTOGRAFULUI, sau, să te duci la concert, daca " acea vedetă " este draguță și iși rezerva timp pentru. fani după Concert, ai noroc! DAR O ZI?! INPOSIBIL FRATE!

În rest, nu am ce să zic.
Bafta! Funda?

| ThinkPinkBb a răspuns:

50 de bani ca e crizalaughing

| Kerli explică:

Draga Mariiia
gandesc eu foarte bine, multumesc de intrebare
vroiam doar sa vad daca pe acest sait sunt oameni intregi la minte, care fac diferenta dintre vis si realitate
si ma bucur ca sunt, din cate am observat
si ma bucur si mai mult deoarece tu te numeri printre ei

| OHmyGosh a răspuns:

Nu conteaza cat. Poate sa coste un castel, o piscina, 5 calculatoare si 20 de masini decapotabile.

| pwp a răspuns:

Cu Ian Somerhalder, toti banii pe care ii acum in pusculita
[dar sa fie si noapte inclusa big grin]