| Lovely_6403 a întrebat:

Care este reclama vostra preferata? Daca e ca si a mea fundita

9 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Alea de la Vodafone.

| mona a răspuns:

Reclama cu apa dorna

| MrSpooky a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UugPuqswFPo asta e preferata mea
si sincer e o tampenie ce ai zis tu sunt peste o 1000 de reclame in toate lumea de unde sa stii care iti place tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu cornul 7 days si cea cu primul sarut.
Preferatele mele in rest ma enerveaza reclamele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci... acum imi place aia cu oul natural si cel care merge la coafor sau ala care stie sa innoate rolling on the floor).

| cosmin0116 a răspuns:

Aia de la dero cu melodia

| SandraC a răspuns:

Cea de la nivea in care canta rihanna melodia california king bed.E si reclama ta preferata? Daca da, fundita!

| imiplacesaajut a răspuns:

Reclama de la catenalaughing farmacia inimi catenaaaaalaughing