| Ben. a întrebat:

Cat o sa fie barcelona -chelsea? se pot face pariuri pe TPU? (glumeam)

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

0-0 laughing

11 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

2-1 Pentru Barca... Ca cei de la Chelsea nu-mi plac

eileen
| eileen a răspuns:

1-0 da nu stiu pentru cine, ma hotarasc dupa ce aflu rezultatulhee hee

daniela
| daniela a răspuns:

In data de 29 aprilie tur si 6 mai retur. De ce nu In tur eu zic 2-0 Chelsea pentru ca joaca acasa, iar in retur 2-1 Barcelona/ Voi ce ziceti?

| Ben. explică:

Dc se termina 0-0 jur sa nu ma mai uit la fotbal pana saptamana viitoare

| Ben. explică:

Raspunsul castigator : marti noapte!

| Ben. explică:

Yaala, ata gam chen...

| anonim a răspuns:

Pe ce canal se da? pe sexta?

| sergiu25bc a răspuns:

Peste 3 goluri la o echipa

| somebody a răspuns:

Fine nick name ti-ai tras...Eu cred ca o sa castige Barca cu 3-2

| somebody a răspuns:

Ata lo coes nahon?; _)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3-0 pentru barcelona