| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun la pariuri o suma foarte mare de bani, pe umratoarele echipe in umratorul fel pauza final"

pe barcelona
pe chelsea
si pe milan
Ce zice ti voi castiga este o alegere exacta?

9 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Eu cred ca e bine. Vrei la meciurile din Champions League sau din campionat din weekend. La Champions League eu zic ca da, dar la campionat nu prea.winking.

| VadTot a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

N am mai pus nimic si nici nu stiu rezultatele ma pute ti ajuta sa le aflu? rezultatele pauza final...

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Da, crede-ma punewinking

| Sn1p3r a răspuns:

Nu paria o suma mare.Si mai ales pe pauza/final.Nu am incredere in nici una dintre ele.

| VadTot a răspuns:

N am mai pus nimic si nici nu stiu rezultatele ma pute ti ajuta sa le aflu?

| Barney a răspuns:

Cu Barcelona 100% castigi ceva, cu celelalte nu stiu.

| Manblack a răspuns:

Sigur Barcelona... celelalte nu sunt sigur

| WR104 a răspuns:

Uite cum poti castiga, e o strategie buna si simpla http://easybeteasywin.blogspot.com

| VadTot a răspuns (pentru WR104):

Ce i cu site ul acesta?