| ionutz1890 a întrebat:

Cat timp ia cu metroul din Gara de Nord până la Aeroportul Henri Coandă?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Asa credeam si eu cand am vazut pentru prima data harta de metrou. Dar e o idiotenie din partea lor sa puna o linie punctata pe harta ca si cum ar exista o magistrala de metrou pana la aeroport. Cred ca mai mult ca sa dea bine pentru straini, sa vada ca noi avem multe linii de metrou.
In concluzie, e doar o minciuna, gasesti autobuze pana la aeroport, gasesti pe net exact care si poti sa urmaresti pe harta exact ce si cum. Sau sa iei un taxi, nu cred ca e chiar asa de scump.

3 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Doi sau trei ani. Că deocamdată nu e construită cea de la aeroport.

| GabrielDaniel01 a răspuns:

Cu stb ( autobuz ) 783 ajungi dar trebuie sa il iei de la piata victoriei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce gluma buna. Cine te a pacalit ca este metrou pana la aeroport?