| TearsOfBlood a întrebat:

Cata memorie are un psp 1004 fara card?
Poti sa downloadezi jocuri de pe net la el fara sa ai card?

2 răspunsuri:
| sorin100 a răspuns:

Nu poti sa downloadezi jocuri pe el nici daca ai sau daca nu ai card. trebuie prima data sa te duci la cineva sa til modeze sau sa iti cumperi singut o baterie pandora si sa til modezi singur. bafta si asta e singura cale

| Muresan_Eduard_1983 a răspuns:

Nu stiu exact cata memorie interna are un psp 1004 dar trebuie sa iti cumperi un card de memorie pentru jocuri. gasesti jocuri demo pe situl psp demo center. Sper ca ti-am fost de folos. Funda happy