| Princessee a întrebat:

Cate misiuni sunt la GTA San Andreas?

Răspuns Câştigător
| zeDruit a răspuns:

Are 192 de misiuni plus 3 misiuni secrete.

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nr de nisiuni are gta san andreas?'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 104-105

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

San andreas e un joc de **** gta 3 e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe 192

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca are peste 100 de misiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 100 misiuni si poti sa ai incredere in mine fiindca am terminat jocul de 11 ori si le-am numarat. Misiunile sunt usoare dar cateodata se mai ivesc si misiuni mai greute.Multa bafta si daca mai ai vreo nelamurire la joc putem vorbi pe mes.ID meu este calin.radar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Mihaiionutpadurariu a răspuns:

Peste 100 de misiuni!

| sorinel092 a răspuns:

Cine stie cum sa termin misiune aia cu masina cand o duk in caraj o tunez o duz in statia aia de tren si sunt multe masini de gasti si gasti asa si ce trebuie sa fac cami da MISION FAILED

| sorinel092 a răspuns:

Ce trebuie sa fac la misiunea aia cu masina cand o duc in caraj la ala o tunez ma duc in statia de tren sunt masini si gasti si nu-s ce trebuie sa fac imi zice cineva

| CristiaTulcea a răspuns:

Sunt 100 de misiuni.