| GolopențaAdrian a întrebat:

Cate misiuni are GTA San Andreas? Cum va fi jocul dupa toate aceste misiuni?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea stiu sigur cate. Are multe. Peste tot, prin toate orasele. Mai stiu cat mi-a luat sa o fac pe aia cu avionul. Greu il mai controlam, oh...
Dar dupa ce faci misiunile e cam plictisitor. Dupa ce mai ramane de facut e sa ocupi orasul cu banda ta big grin

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Are 192 de misiuni plus 3 misiuni secrete.
Daca scriai asta pe google gaseai.

| alexandrualind a răspuns:

Multe misiuni.Foarte multe! Dupa aceea doar sa te joci omorand oamenii si lucruri de genu' Dupa ce termini jocul.

| alexandrualind a răspuns:

100 de misiuni(sigur!)

| AntoniSoulesOne a răspuns:

195 misiuni are.

| IAmTheLegendary a răspuns:

GTA are multe misiuni. Faci pana te plictisesti.