| SnicK a întrebat:

Ce ati vrea sa va aduca Mos Craciun?

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Buna. Pai, eu mi-as dori sa imi aduca o carte intitulata,, Invitatie la vals'' si in rest... vreau sa ii am alaturi pe cei dragi si multa sanatate. Iti doresc un Craciun fericit si ca Mosul sa iti aduca cadoul mult visat! kiss

14 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
O fundiță.
Tu?

| GaBBiii a răspuns:

Sanatate si Fericirebig grin

Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi:*`!

| cυρcαкє a răspuns:

De fapt Mos Craciun nu existahappy, Mos Craciun sunt parintii.Si vreau sa-mi aduca un telefon LG sau Nokia cu touch screen(nu m-am hotarat inca ce tip)sau un catelbig grin, s-au sa-mi dai tu fundalaughing.

| UNfriendLY a răspuns:

Note mari la facultate laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Laptop, sanatate, fericire, niste CD-uri, niste DVD-uri, niste dulciuri si note mari la scoala. Cer cam multe laughing, nu-i asa? Tu? Numai bine! Cu drag, Lola.

| Erika120192 a răspuns:

Buna happy
Cum zice si @UNfriendLY Note mai mari smug
K daca le vezi... lesini x_x
laughing
Bye peace sign

| sunset a răspuns:

As vrea sa imi aduca :un set de bijuterii, o rochie, si 2 parfumuri foarte scumpe. Nu prea mult nu?

| RMihai a răspuns:

Un porsche cayenne

| ashley26pink a răspuns:

Un telefon Samsung PC250 Giorgio Armani :d

| iLovedYou96 a răspuns:

Eu as vrea un singur lucru care poate fi cumparat: o chitara acustica de rest as vrea doar pace in familie si cat mai multi prieteni! imi dai te rog funda?

| bogda00 a răspuns:

Eu nu as vrea nimic pentru ca nu merit crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ToyWatch Only Time...alb, rosu sau verde, mov:):P:))...http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0&tx=87&ty=113

| Yoioana a răspuns:

Eu as vrea un aparat foto DSLR big grin

| AlexZalau a răspuns:

Nu mi-a adus nicim niciodata, deci de ce as avea sperante acum dupa 15 ani?