| Madut a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau celei mai bune prietene?

Răspuns Câştigător
| AliceNine a răspuns:

Ii poti face ceva facut de tine (o bratara) va aprecia mai mult...si nu cred ca pentru ea este important cadoul decat prierenia ta http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/ sper sa te ajute

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bebesan a răspuns:

Un vibrator, o sa-l adore laughing

| flavyusR a răspuns:

Poi va faceti o poza impreuna si o pui intr-o rama[o duci undeva sa ti-o fac mare si sa tio puna intr-o rama].Eu cred ca ar fi cadoul minunat daca spui ca este cea mai buna prietene a ta.Da si tu o funda.

| Stryder_1593 a răspuns:

Hmm.ceva cu voi 2. gen un lantisor de ala impartit in 2 cu best la un lantisor si friends la celalalt, sau 2 tricouri cu poza voastra, unu tu unu ea.sa semnifice prietenia voastra.sau o excursie la spa+ mane/pedichiura

i hope i helped >big grin

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

O rama cu voi 2. un ceas cu voi 2.

| MeetTheMonster a răspuns:

Aflai culoarea preferata, si cumpara`i un lant cu ceva pietre semi-pretioase, poti comanda de pe net http://www.kristale.ro/

| Minks a răspuns:

Ceva de care o sa se foloseasca sau o sa-l poarte. Un ceas, o bratara, un medalion. Evita ursuletii de plus sau alte chestii, la un moment dat o sa uite de ele.

| AnkYy a răspuns:

Pai sunt multe idei, nu stiu cati bani vrei sa dai dar vine ziua prietenei mele si am cumparat un 2 lantisoare de aur si o inimioara cu Bff care desigur se taie la bijutier, o parte o vei pastra tu iar cealalta i.o vei da ei impreuna cu lantisorulhappy Sau ar mai fi varianta urmatoare, sa Ii cumperi un ursulet de plus imens pe care sa.l imbraci cu un tricou personalizat cu o poza cu tine si ea happy Bafta la cumparat cadou si LMA!

| Raisuka a răspuns:

Pate :un catelus(un canis ceva de rasa dar doar daca sti ca is doreste) un parfum, o poza cu voi pusa intr-o rama, un buchet de flori:un animan de casa care sti tu ca is dorea happy de ziua celei mai bune prieene ale mele i-am luat un parfum o poza cu noi intr-o rama frumoasa, un buchet de flori si un motanel siamezhappy. Sper ca te-am ajutat:*:* mult succes!

| ynAA a răspuns:

Accesoriile sunt prietenele fetelor happy