| anonim_4396 a întrebat:

Ce cocktailuri sunt preferate de oameni? Stiu ca sunt mii de sortimente dar cele mai cunoscute? Si chiar preferate de voi. Am citit ca undeva in America intr-un club un cocktail costa 10 000 de $ bineinteles ca e un club de dolarasi si vedete. Si cocktailul e facut din ceva foarte rar. In fine m-ar interesa alea cunoscute. happy O zi buna happy

4 răspunsuri:
| stress a răspuns:

Cuba libre e preferatul meu happy

| beAuTY_6320 a răspuns:

Eu in adorrr pe cel numit sex on the beach ee super...dar sunt fff multe sortimente:*

| tech20 a răspuns:

Ai aici o lista cu cele mai faimoase cocktailuri din lume:
http://bar-mix.ro/cocktailuri-faimoase/