| lostcolour a întrebat:

Ce credeti despre samsung galaxy fit si cand va aparea la orange?

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

E dragut. Ce nu-mi place, display-ul de rezolutie mica.

| DrDeath a răspuns:

Eu l-am luat de la cosmote cu 650 lei la liber.E super fain. Aplicatiile merg bine, netul prin wi-fi merge bine.E maşpa ca nu ma descurc cu tastatura...e greu cu ecranul asta.La net e util in privinta paginilor.
La Orange nu stiu cand apare. Daca il iei o sa fii multumita de el.Sa il folosesti cu placere.Scuze ca nu te pot ajuta in privinta asta, faza cu Orange nu o stiu.