| liiaa a întrebat:

Ce decoratiuni de Halloween folositi in afara de dovleti?

Răspuns Câştigător
| laxyblaxy a răspuns:

Pietre cu R.I.P. pe ele si decoratiuni facute manual de mine

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna,Laritzuka!
Pai lumanari parfumate,baloane colorate, desene facute de Halloween, fantome acadea ( http://crafts.kaboose.com/sucker-ghost.html ).
Halloween Fericit >:) :x!

| Atotstiutorul a răspuns:

Dovleti? frunse? negra? wow inbrebarea asta ieste haur curtat!

| KirigayaKirito a răspuns:

Te referi la scoala sau la tine acasa? De ex la scoala am pus frunse peste tot, (adevarate, culese din parc), erau asa mai negre maronii (pui de oricare) si am in toata clasa pe jos, pe banci putin, am lipit paianjeni (din hartie) pe jaluzele si panza facuta din ata in colturile salei.Acelasi lucru poti face si acasa dar mai bine fara frunze laughing

| Akuryo a răspuns:

Baloane de culoare portocalie, albastra sau negra, confeti, desene cu halloween

| Yanie a răspuns:

Decoratiuni facute manual cauta pe google decoratiuni de halloween si iti da o gramadabig grin