| SAFEandSOFT a întrebat:

Ce escape room din bucuresti vi se pare cel mai tare? Si ce camera de la acesta? Eu am fost in break-out la camera Sherlock pana acum.

3 răspunsuri:
| CevaChestiosenie a răspuns:

Room Mania-Leonardo Davinci (nu sunt sigura daca am scris corect). E foarte tare!winking

| mona2012ro a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut la Bomb Room, la Chambers, ca avea sens jocul. Ma atrag si temele altora, dar am fost dezamagita pana acum, ca tema era doar legata un pic de decor si atat.

| OanaG29 a răspuns:

Si eu am fost incantata de Bomb Room, de la Chambers. Daca nu ai fost pana acum, recomand!
Am vazut pe site ca deschid sau au deschis si o camera cu scaun electric si abia astept sa o incerc.