| Unknow9990 a întrebat:

Ce faci cand te plictisesti, si afara e vreme rea? :O fara sah, fara sa citesc, fara sa ma uit la TV!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Cheamă un prieten la tine sau mergi tu la el.
Baftă!

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, ce-are, frate, cititul? Dauneaza grav sanatatii, sau ce?
Ah...scuze...nu mi-a trecut prin cap: probabil nu stii sa citesti. Caz in care, poti folosi timpul liber pentru a invata. Sa citesti, evident!

| Liviu a răspuns:

Raspunde pe TPU sau uitete pe vreun site, Joaca-te ceva sau acum. sa iti zic ceva sa ma urasti " fa-ti temele " rolling on the floor n-am putut sa ma abtin big grin Sau uitete cum ploua afara happy Ori gandeste-te la noi metode sa agat fetitebig grin

| stlucian a răspuns:

Inceara sa raspunzi aici. Daca si de PC te-ai plictisit fa-i o curatenie (praf/cooler-e/ventilatoare/istoric/defragmentare/scanare cu antivirusul/etc).
Daca nici astea nu te multumesc apuca-te cu mainile de fund si sari in sus big grin

| LTAA a răspuns:

Răspunzi la întrebări pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| Biiskrem a răspuns:

Eu citesc și când e vreme bună.
Tu poți oferi mai multă atenție familiei sau hobby urilor tale. Fă ceva constructiv, nu mai sta ca o legumă.

| User2 a răspuns:

Table atunci sau remi. Daca nu vrei asta poti juca ceva online cu prietenii sau jocuri pe telefon, calculator.

| lianaiovan a răspuns:

Pui o muzică ceva şi apoi cauţi un joc bun ca să nu te plictiseşti. Eu mă joc pe calculator şi când mă plictisesc ascult muzică şi joc ceva care să mă încânte,care să mă pună în mişcare şi să nu mă plictisesc de el. Eu personal aor şahul,cititul şi TV-ul. Eu mă joc Transformice sau Fishao, îmi plac ambele şi mă joc, sunt jocuri pe calculator oficiale şi trebuie să lucrezi întruna, sau poţi alege Farmerama, cu răbdare plantezi şi ai grijă de animale. Sau în cel mai rău caz întreabă-ţi părinţii. Sper că te-am ajutat! Paa!

| Paul5000 a răspuns:

Calculator, Cruce, Remi, Chemi un prieten sa vina la tine etc.

| stonul a răspuns:

Omegle, Triviador, Facebook, raspunde la intrebari pe TPU, cleverbot, asculta muzica, joaca jocuri pe PC, joaca carti/monopoly si alte jocuri de masa cu fratele/sora.
Sunt multe de facut.

| Răzvan_Luca_1995 a răspuns:

Citesc o carte cu basme.