| cosm1n_9149 a întrebat:

Ce film imi recomanzi sa il vizionez, dar nu din 1900 toamna. ceva mai nou! Nu neaparat sa fie foarte popular, dar sa fie bun. Orice gen e bun ca nu sunt pretentios, chiar si documentare daca stiti as fi incantat sa ma uit la ceva reusit. Cat mai multe sugestii v-a rog ca am vazut multe filme. Multumesc!

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cauta filmul asta, e tare de tot daca iti plac chestiile psihedelice: http://www.imdb.com/title/tt0374853/
si un documentar util: http://www.imdb.com/title/tt1503769/

| Farcas a răspuns:

Uite cate filme bune, din care chiar ai ce invata

Candy
Memento
The Others
7 Pounds
Awake
The fountain
Hachiko: A dog story

Cam asstea ar fi, care le-am vazut, dar sunt superbe si ai ce invata din ele. Sper sa iti placahappy

| MissAvocado a răspuns:

Cum sa-ti dresezi dragonul (how to train your dragon ) sau alice in tara minunilor ( alice in wonderland ) sunt super noi si cool app : merita vazute 3D am fost 3D la ele si e mega tare!

| Oanny a răspuns:

Eu iti scriu toate filmele pe care le-am vizionat(pe care mi le aduc aminte):
Twilight
New Moon
The ugly truth
Jon Tickle must die
Ratatouile
The Rat
The Grudge 1, 2, 3
Racing Stripes(sau ceva de genu)
Eight Below(m-am indragostit de acest film, mai ales ca este vorba de cainii husky, iubesc aceasta rasa de caini )
Alvin and the chipmunks
Alvin and the chipmunks 2
The Eye
Serialul Ghost whisperer
Serialul Gossip Girl
Serialul Vampire Diaries
Troia
Phobia
Phobia2
Alice in wonderland
American Virgin
Mincinosul mincinosilor cu Jim Carrey
Dogville
Barnyard(2006 dar e super tare)
Beethoven's Big Break(2008)
The Notebook

Si cam atatea imi aduc amintelaughing

| MariuZ a răspuns:

"1900" happy Merita!

| cosm1n_9149 explică:

Multumesc tuturor!
Snoop l-am vazut deja Angus, Thongs and Perfect Snogging!
Mai astept sugestii big grin

| cosm1n_9149 explică:

Le-am vazut aproape pe toate ce le-ai scris Oany mai putin serialele dupa care nu ma prea dau in vant. desi am vazut smallville sezonul 1-8!
Daca tot iti place filmele cu caini haski uita-te la> e din 2009 super. Si Multumesc pentru deranj!

| cosm1n_9149 explică:

Nu stiu de ce nu apare. filmul se numeste : Call of the wild

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hard Candy (thriller)
Dogville (drama)

| lol_6511 a răspuns:

Eu doar un film de adolescenti iti recomand. E englezesc din Marea Britanie unde am fost si eu de vreo 5 ori, si e super. Faza e ca e din 08' dar o sa iti placa iti pot garanta asta.
Numele lui e : "Angus, Thongs and Perfect Snogging", iar siteul oficial e chiar aici daca te intereseaza: http://www.angusthongsmovie.com/intl/uk/

| lol_6511 a răspuns:

Eu am scris acu 1 min ceva si nu apare, sper sa apara, daca nu apare zic aici. Iti recomand Angus, Thongs and Perfect Snogging. E din 2008 si e pentru adolescenti. Eu zic ca merita vazut. Englezesc 100%