| anonim_4396 a întrebat:

Ce film romantic ati vizionat si v-a placut cel mai mult?!

Răspuns Câştigător
| tracky a răspuns:

You've got mail, The Notebook, Serendipity

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A walk to remember

| GOLDEN a răspuns:

Grabeste-te sa iubesti. E un film extraordinar! Priviti-l si apoi imi spuneti daca am dreptate. (Poate in engleza are o alta denumire - eu am tradus-o din rusa, dar nu cred ca e mare diferenta. cel putin sper sa fie asa;-)

| alinush_5879 a răspuns:

Scary movie ultimul film (comedie de groaza)

| americangirl a răspuns:

Twilight definetily romantic-iubire imposibila! A walk to remember-dragoste pina la sfirsit...The Notebook-iubirea triumfeaza! If Only-te pune pe ginduri! Phoenix and Griffin-iubire dincolo de boala, tragic end pu ambii! Sleepless in Seattle-undeva in lume este jumatatea fiecaruia! Wedding Date-e usurel dar si aici triumfa dragostea adevarata) enjoy guys, merita fiecare film!